T85 od Janobikes – elektrický skútr, který stojí za každou penny!

T85 od Janobikes – elektrický skútr, který stojí za každou penny!

Nejdéle jsem hledal parádní elektrokoloběžku. Poté, co jsem viděl všechny své možnosti, můj hon na elektrický skútr se zastavil, když jsem narazil na skútr t85 od Janobike (https://trials.autocruitment.com). Nemohl jsem odolat nákupu této drsné jízdy, protože specifikace se nedaly odvrátit. Tyto úžasné vlastnosti, jednoduše řečeno, z něj dělají nejlepší elektrickou koloběžku. Dokáže jet rychlostí až 85 km/h, což je na elektrokoloběžku šílené, věřte mi.

Navíc nabíjení baterií trvá pouze 8-10 hodin, ale vydrží velmi dlouho. Tato adrenalinem nabitá koloběžka je vybavena dvojitými motory o výkonu 2800 W každý. Má také dvojité odpružení předních a zadních kol, což zajišťuje pokaždé hladký zážitek z jízdy. Mým oblíbeným prvkem jsou terénní kola doplněná o schopnost zvládnout stoupání 50 stupňů. Výše uvedené funkce jsou velmi pohodlné a bezbožně úžasné jízdy pro vaše dobrodružství v terénu.

Bezpečnost není pro T85 žádný problém, protože obsahuje přední, boční a zadní část LED světla. Jako další bezpečnostní opatření má hydraulický brzdový systém, nejúčinnější brzdový systém, který ještě déle vydrží. Navíc je T85 snadno skládací, takže svou jízdu můžete nosit v rukou, ať jste kdekoli – doslova. V mém případě už mám nějaké vzpomínky vyrobené s T85. Jízda na tomto skútru mi zvýšila chuť do života.

Celkově vzato jsem s nákupem maximálně spokojený. Pokud hledáte elektrický skútr, díky kterému se budete cítit silní a nadšení jako malý chlapec nebo dívka, velmi doporučuji, abyste dali šanci kolům T85 by Janos. Je uživatelsky přívětivý, vytvořený pro každého a kohokoli, odolný a vydrží vám po celé věky.

2021

Janobike
Budeme rádi slyšet vaše myšlenky

Zanechte odpověď

chyba: Obsah je chráněn!
Oficiální obchod s e-koloběžkami JANOBIKE® • Elektrické skútry a kola
logo
Srovnejte položky
  • Celkem (0)
porovnat
0
Nákupní košík