Janobike 2000W

Koloběžky Janobike 2000W jsou jedny z nejlépe dostupných elektrokoloběžek v kategorii extrémních elektrojízd

Pokud v této oblasti nemáte zkušenosti, můžete si položit otázku, co je Watt a proč je tak důležitý? Stručná odpověď by byla, že výkon elektromotorů se měří ve wattech (W). Čistý výkon není to jediné, na čem u e-koloběžek záleží, protože je třeba jej zkombinovat s nejvhodnější baterií a dalšími součástmi, aby výkon mohl fungovat. A tady Janobikes skutečně září.

Pociťte sílu Janobike 2000W

Výkonné elektrokoloběžky s výkonem 2000W a více nejsou určeny pouze pro drag racing a lidi vyhledávající adrenalin. Místo toho jsou primárně vyrobeny pro všechny uživatele, kteří mají prostě bezpečnou a zajištěnou cestu/ulici a prostě potřebují větší zrychlení a výkon než malé skútry 250W.
„Hory už nejsou kopce“ byla upřímná reakce uživatele Janobike T85 po několika týdnech používání. Silný Janobike T10 2000W vám nedovolí ani cítit žádný kopec, protože neztrácí energii ani rychlost ani do kopců až 45°.

Nestačí 2000W vašim potřebám?

Jak moc je výkon 2000W, existují elektrokoloběžky s mnohem větším výkonem. Druhá nejoblíbenější elektrická koloběžka Janobikes na trhu, tzv Janobike T85, má úžasných 5600 W kombinovaného výkonu z předního a zadního motoru. Tato koloběžka se však doporučuje pro zkušené jezdce, kteří vědí, jak zvládnout její extrémní zrychlení a rychlost.

Nikdy nezapomeňte na bezpečnostní vybavení. Důrazně doporučujeme vždy používat celoobličejovou přilbu a další ochranné zařízení pro vaše ruce, kolena a lokty. Ujistěte se, že používáte helmu, která také chrání vaši bradu.


Janobike
Budeme rádi slyšet vaše myšlenky

Zanechte odpověď

chyba: Obsah je chráněn!
Oficiální obchod s e-koloběžkami JANOBIKE® • Elektrické skútry a kola
logo
Srovnejte položky
  • Celkem (0)
porovnat
0
Nákupní košík