Janobike T10: Nejlepší elektrická koloběžka?

Janobike T10 je jedním z nejprodávanějších extrémních elektrických skútrů v Evropě, Anglii a USA. Jaký je důvod této skutečnosti?

Odpověď je jednoduchá, pokud se nad tím opravdu zamyslíte. Janobike T10 je dokonalá e-koloběžka typu vše v jednom. Je stejně rychlý a výkonný jako nejpokročilejší terénní skútry. Je stejně přenosný a praktický jako M365. Má všechny, ne-li ještě více, nejlepší světové funkce a špičkové specifikace jakéhokoli elektrického skútru na trhu. A v neposlední řadě jsou všechny tyto výhody pěkně zabaleny v cenově dostupném cenovém systému. Pokud si sami uděláte nějaký průzkum, rychle zjistíte, že konkurenční značky se stejnými specifikacemi stojí minimálně o 30 % více než Janobike T10.

Praktické využití Janobike T10

Koloběžka je vhodná pro většinu každodenních situací. Užijte si to ve velkých městech, ve vesnicích na předměstí nebo si sedněte a vydejte se naplno do terénu, pokud si to přejete.

Je to dobré městské využití jak to vypadá a cítí se velmi stabilní na silnicích a cyklistické stezky. Extra výkon zajistí, že vám nikdy nebude chybět rychlost, když ji potřebujete, a navíc bude každý kopec vypadat jako obyčejný vtip. Díky plnému odpružení koloběžky bude přejíždění menších výmolů a obrubníků mnohem příjemnější, protože nebudete cítit každý náraz.

Každodenní jede dál smíšené terény, Obvykle kolem vesnic a příměstských oblastí bude také plně bavit. Od pěkného asfaltu po polní cesty, blátivé nebo lesní cesty, sněhové nebo písečné pláže, Janobike T10 bude mít pocit, že byl vyroben speciálně pro každý jednotlivý terén.

Pokud se probudíte s pocitem potřeby adrenalinu, T10 vám kryje záda. Sundejte odnímatelné sedadlo a vezměte ho do nejtěžší terén v terénu. Zvládne „šílenství“, jako je extrémní ježdění, skákání, triky a další.

Elektrická koloběžka Janobike T10 pro každodenní použití.
Elektrická koloběžka Janobike T10 pro každodenní použití.

To nejlepší za vaše peníze

Je možné najít větší či menší elektrokoloběžku, rychlejší, nebo se silnější baterií. Najít all-in-one elektrický ale téměř není možné skútr nabídnout všechny nejlepší funkce a specifikace, které T10 nabízí v tak praktickém, lehkém a přenosném designu. Společnost Janobike® chápe, že tyto dobré specifikace nejsou jediné, na čem záleží, a proto jsou hrdí na to, že mohou nabídnout vynikající dostupné ceny včetně dopravy zdarma do Spojeného království, USA a zemí EU: Rakousko, Belgie, Bulharsko, Chorvatsko, Česko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Německo, Řecko, Maďarsko, Irsko, Itálie, Lotyšsko, Litva, Lucembursko, Malta, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko (kromě Tenerife ) a Švédsko.

Janobike
2 Komentáře
 1. Ahoj!
  V tomto článku jste psali, že s T10 můžete jezdit na každém terénu „Od pěkného asfaltu po polní cesty, bláto nebo lesní cesty, sníh nebo písečné pláže“. Takže tvrdíš, že to můžu vzít na pláž? A jezdit v zimě pod 0°? Moje otázka je, jakou IP-rating musí tento skútr zvládnout všechny tyto terény?

  • Milý Savvo,
   Voděodolnost T10 je IP65.
   Kryt s krytím IP65 poskytuje ochranu proti nízkotlakým proudům vody z jakéhokoli směru, jakož i proti kondenzaci a rozstřiku vody. Je vhodný pro většinu venkovních výběhů, které nepotkají extrémní počasí, jako jsou záplavy.
   Takže ano, koloběžka je vhodná pro všechny každodenní terény.
   S pozdravem Janobike

Zanechte odpověď

chyba: Obsah je chráněn!
Oficiální obchod s e-koloběžkami JANOBIKE® • Elektrické skútry a kola
logo
Srovnejte položky
 • Celkem (0)
porovnat
0
Nákupní košík