T10 Janobike | Recenze The Mind-Blowing Features of T10 od Janobike

Recenze T10 Janobike vám pomůže pochopit výkon a výhody této e-koloběžky

Po rozbití mého posledního skútru při nehodě a některých mých kostí nastal čas upgradovat na bezpečnější a spolehlivější variantu. Testoval jsem ty nejlepší elektrické skútry, které splňují mé potřeby. Nákup, který mě zatím nejvíce potěšil, je elektrická koloběžka T10 od Janobike. Od cestování po vašem okolí až po vaše off-roadová dobrodružství, tento skútr je vhodný pro všechno. Více fotografií najdete na Instagram.

Co je T10 od Janobike? 

T10 od Janobike je elektrický skútr, který je vhodný pro dospělé. Janobike je již více než deset let oblíbeným výrobcem špičkových elektrokol a koloběžek. T10 je náhodou nejprodávanější skútr od Janobike. Ať už jste muž nebo žena, tato koloběžka je pro vás ideální. Tato elektrická koloběžka není jen „zvíře“ svým designem, ale má řadu funkcí, díky kterým je tak zábavná.

Ohromující vlastnosti e-skútru T10 Janobike

Moje zkušenost s T10 byla jen vzrušující a zábavná. Toto kolo mě ohromilo svou špičkovou kvalitou a vlastnostmi. Navíc jsem s jejich službami maximálně spokojený. Rychle mi pomohli a odpověděli na všechny otázky, které jsem měl. Všichni milují tento elektrický skútr. V čem je tedy tento skútr tak slibný?

Slušná rychlost 

T10 by Janobike dokáže jet maximální rychlostí 70 km/h. U elektrického skútru je tato rychlost velmi vysoká. V průměru může většina elektrických skútrů zrychlit až 25 km/h. T10 tedy poskytuje nejlepší rychlost pro elektrický skútr spolu s dalšími jedinečnými funkcemi.

Nejlepší brzdový systém

T10 poskytuje hydraulický brzdový systém, který je přímo úžasný. Za prvé, hydraulické brzdové systémy jsou nejhladší brzdový systém. Když řidič vyvine sílu na pedál, hydraulický brzdový systém znásobí sílu pomocí posilovače a hlavního válce. Za druhé, tento brzdový systém je bezpečnější a déle vydrží. Hydraulické brzdy spoléhají na princip, že když tlak prochází kapalinou, působí rovnoměrně ve všech směrech, tedy Pascalův zákon. Hydraulický brzdový systém závisí na brzdových kapalinách, které vyvíjejí stejný tlak na všechna kola. Tím se zvyšuje životnost těchto brzd.

Výkonné baterie s minimální dobou nabíjení 

Elektrický skútr T10 je dodáván s 23AH lithiovou baterií. Lithiové baterie mají tu výhodu, že mají delší životnost než jiné dobíjecí baterie. Tyto baterie také efektivně fungují v extrémních teplotách, díky čemuž je T10 perfektním vozidlem pro dobrodružství v terénu. Úplné nabití T10 trvá 5-8 hodin. T10 dokáže při plném nabití urazit vzdálenost 90 km. Snadno vám pomůže dosáhnout cíle

Mimořádná opatření k zajištění bezpečnosti

Tento úžasný skútr je dodáván s předními a zadními světly. Pro aktivaci světel má tlačítko na řídítkách. S těmito světly můžete bezpečně jezdit v noci. Navíc má hlasitý klakson. Klakson vás zakryje, když jedete vysokou rychlostí. Nejen to, díky hydraulickému brzdovému systému je to pro vás velmi bezpečné vozidlo.

velmi cenově dostupné 

Nejvýznamnější částí nákupu T10 je to, že je extrémně lehký na kapsu. Člověk by si myslel, že elektrický skútr s tak skvělými funkcemi musí být drahý. No, je to velmi levné. Tento skútr stojí pouhých 1150 €/kus a má šílené vlastnosti na tak levný skútr. Není lepší smlouva než tato. Můžete si to objednat zde.

Duální motory 

Ve srovnání s jednomotorovým pohonem jsou duální motory výkonnější a rychlejší o 4 a 3krát. Duální motory mohou také pokrýt o 50 % větší dosah než jednotlivé motory. Nejlepší na tom je, že pokud jeden motor z nějakého důvodu přestane fungovat, lze druhý motor použít jako záložní. Pokud tedy jedete v odlehlé oblasti a nikdo vás nemůže vyzvednout v případě poruchy vašeho vozidla. T10 vás pokryje. 

Pneumatiky odolné proti výbuchu 

Pro venkovní dobrodružství neexistuje lepší vozidlo než T10. I když jste někdo, kdo se vyhýbá riskantním dobrodružstvím, tato koloběžka vás možná přiměje změnit své návyky. 10” pneumatiky s duší na této koloběžce jsou speciálně navrženy pro nerovný terén. Pneumatiky s duší jsou lehké, poskytují lepší stabilitu a vyhýbají se propíchnutí. Navíc T10 snadno zvládne sklon 45 stupňů.

T10 Janobike lze přizpůsobit! 

Svůj T10 si můžete upravit podle svých představ! Pokud chcete logo na kole, Janobike to udělá za vás. Mají s tím dokonce zkušenosti, takže jim můžete věřit, že odvedou dobrou práci.

Nezabere moc místa.

Tato elektrická koloběžka se snadno skládá. Tímto způsobem se sníží množství zabraného prostoru. Tato funkce také usnadňuje nošení s sebou, ať jdete kamkoli.

LCD na T10 Janobike:

Řídítka T10 obsahují LCD monitor, který zobrazuje všechny informace o jízdě. Na monitoru můžete neustále vidět výkon, rychlost a rychlost, takže máte aktuální informace o stavu jízdy. 

Sečteno a podtrženo: Vysoce stojí za to!

Lze s jistotou učinit závěr, že nejprodávanější T10 od Janobike je nejlepší elektrický skútr ve všech aspektech. Tato elektrická koloběžka má černou barvu a elegantní design. Tato elektrická koloběžka má mnoho funkcí, díky kterým si ji zamilujete. Má vysokorychlostní limit, delší výdrž baterie a duální motory. Z hlediska spolehlivosti tedy tento vůz skutečně překonal sám sebe.

Abyste snížili svůj strach z nárazů, obsahuje také dvojité tlumiče předních i zadních kol. Tato jízda je vhodná i do nerovného terénu. Sklon manipulace a extrémní povětrnostní podmínky jsou pro tuto jízdu snadné. Všechny výše uvedené funkce můžete snadno využívat, protože to spadá pod váš rozpočet. Vše z tyto vlastnosti zajistěte, abyste měli hladkou, pohodlnou jízdu bez nárazů. Pro někoho, kdo hledá kvalitu a cenovou dostupnost v elektrickém skútru, moje rada je vyzkoušet T10 od Janobike. 

Janobike
1 Comment
  1. dobře vám uniklo mnoho funkcí a také sedadlo
    sedadlo je důvod, proč jsem si koupil ten můj, protože je tak těžké najít dobrý escooter s kvalitním sedadlem

Zanechte odpověď

chyba: Obsah je chráněn!
Oficiální obchod s e-koloběžkami JANOBIKE® • Elektrické skútry a kola
logo
Srovnejte položky
  • Celkem (0)
porovnat
0
Nákupní košík